Bahçe Mobilyaları

Bahçenizde güneşin tadını çıkarırken kullanacağınız  bahçe mobilyaları  şık seçenekleri ile ev içindeki konforu bahçelerinizde de yaşamanıza olanak sunuyor. Hepsi dış ortam şartlarına uygun olarak tasarlanmış oturma grubu, masalar ve sandalyeler, bahçe salıncağı, çardak gibi seçeneklerle bahçenizde geçireceğiniz zamanın bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

Cafe Dizaynı

Eğer bir işletmeciyseniz ve hele de gıda sektöründe bir Cafe işletiyorsanız, dikkat etmeniz gereken şeylerin epeyce fazla olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cafe tasarımı da en az işletmenin diğer kural ve ilkeleri kadar önemlidir. Çünkü insanlar günlük yaşamda bazı şeyleri sevmeseler de onlara katlanmak zorunda oldukları noktalar vardır. Cafe ya da benzeri eğlence konuları denince iş bu defa değişir ve keyif almaya ya da almamaya odaklanır. Ortamın iyi bir şekilde planlanması çok önemlidir. Cafe tasarımı bu konuda size fikir verecektir.

Ahşap Ev ve Yaşam Sistemleri

Ağaç, kütük, ahşap evler, ev içerisinde bulunan kişilerin streslerini azaltarak sükuneti koruyan bir evdir. Bir insanın doğrudan  ihtiyaç olarak hissettiği organik şartlar, ahşap evler sayesinde yerine getirilmiş olur.

Kütük, doğal masa…

Şahsi zevklere ve mekana özel her türlü kütük masa, işlemeli masa ve hayalinizdeki masa için bizimle iletişime geçiniz.

Altıgen köşeli kamelya…

İstenilen ölçü ve desende, en kaliteli ahşap ve işçilikle sizlerin hizmetine sunulan ergonomik ve komforlu kamelyalar için bizimle iletişime geçiniz.

Bizimle İletişim Kurun…

Tasarım, fiyat ve bilgi için bize ulaşın..